Strona główna

regulamin

Regulamin rezerwacji:
1. Klient indywidualny jednorazowo może dokonać rezerwacji maksymalnie dziewięciu biletów na jedno wydarzenie.
2. W przypadku rezerwacji biletów dla grup minimalna ilość zarezerwowanych biletów musi być nie mniejsza niż dwadzieścia.
3. W trakcie dokonywania  rezerwacji należy  podać pełne dane kontaktowe  (zwłaszcza imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail).  OPiOA zastrzega sobie prawo do  anulowani a rezerwacji zawierającej niepełne lub nieprawidłowe dane. Po zakończeniu procedury rezerwacji, system automatycznie wysyła wiadomość e-mail na adres podany w trakcie dokonywana rezerwacji, w którym w przeciągu 24 godzin należy potwierdzić rezerwację klikając na link w wiadomości, brak potwierdzenia spowoduje anulowanie rezerwacji.
4.  Przy odbiorze biletów należy podać numer rezerwacji nadany podczas procedury rezerwacji oraz imię i nazwisko, na które dokonana była rezerwacja.
5. Zarezerwowane bilety należy odebrać odpowiednio w kasie Planetarium lub Obserwatorium Astronomicznego, nie później niż na 15 minut przed wydarzeniem. Po tym czasie rezerwacja zostanie anulowana.
6. Osoby posługujące się  biletem ulgowym zobowiązane są do okazania dokumentu uprawniającego do zniżki przy  odbiorze biletu w kasie.

 

Regulamin dla odwiedzających Obserwatorium Astronomiczne

Regulamin dla odwiedzających Olsztyńskie Planetarium